http://www.wedkarstwo-forum.pl/

Influencerzy koluszki

Influencerzy

Kim są tajemniczy influencerzy?
Zjawili się w sieci niespodzianie i nagle i zawojowali najświeższymi mediami. Z każdej strony słyszy się coś o influencerach, niemniej jednak mało kto może doskonale wyjaśnić czym się oni zajmują i skąd nagle wzięli się w necie.
Influencer to osoba, która działa aktywnie w sieci, używając na co dzień wszelkiego rodzaju social media. Może wobec tego działać ona na instagramie, youtube, czy też na blogach, ale stanowczo najczęściej fenomen ten ma miejsce na instagramie. Osoba, którą nazywa się mianem influencera, z reguły zdobywa dane artykuły bezpłatnie i ma na celu zweryfikować go, a w następnej kolejności zareklamować. Reklama polega na tym, że pisze ona na swoim koncie na instagramie, czy też nagrywa pobieżny filmik, na temat zalet płynących z użytkowania danego produktu. Na ogół od influencerów oczekuje się tego, by przedstawili oni dany produkt od jak najlepszej strony. Mało, która firma zgadza się na obiektywną opinię a przy tym recenzję, przez co po wielokroć mówi się, że influenerzy bujają. 
Tak niemniej jednak nie jest, bo przecież influencer sam rozstrzyga o tym jaki towar przyjmie i zareklamuje. Nie musi zatem umieszczać na swoim koncie treści sprzecznych z tym co chciałby przekazywać. Nie ma żadnego sposobu, by jakaś firma przymusiła influencera do przyjęcia od nich artykułu a przy tym opisania go w dodatni sposób. Właśnie dzięki temu, influencerzy mają pewne pole manewru i swobody i nie muszą zgadzać się na wszystkie proponowane im warunki. To wyraźnie działa na ich pożytek a przy tym znaczną przewagę.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

www.kwatery-miedzyzdroje.com