Ulotki Poznań

Ulotki reklamowe jako sposób zarobku

Jaka jest najłatwiej dostępna praca dla niepełnoletniego, przychylnego zarobku człowieka? Naturalnie mowa o roznoszeniu ulotek. Zajęcie niskopłatne, dość wymagające pod względem wytrzymałościowym. Młodzież roznosi ulotki głównie w okresie wakacyjnym, gdy temperatury przekraczają 30 stopni. Tymczasem muszą oni stać pod gołym niebem i zaczepiać każdego człowieka, aby raczył wziąć od nich reklamę. Wyzwanie to jest dość niewdzięczne, ponieważ większość ulotek po rzuceniu okiem na nie ląduje w najbliższym śmietniku.
Typ dawania reklamy jakim są ulotki Poznań ma ogarnięty do doskonałości. Idąc przez centrum ma się uczucie, że połowa młodzieży licealnej latem wyszła na ulicę wyłącznie po to, aby obdarować nas ulotką.
Ceny za godzinę roznoszenia wahają się na poziomie raptem 5-6 złotych. Jest to zatem bardzo niska stawka, jednakże 16 bądź 17-latkowie nie mogą marudzić. Mało w jakim miejscu mogą legalnie podjąć pracę, bardzo ciężko jest znaleźć lepszą pracę sezonową.
Do dyspozycji zostaje oczywiście zbieranie truskawek czy malin lub czyszczenie aut w zaprzyjaźnionej myjni czy komisie. Na nieszczęście prawdą jest, że żeby odnaleźć pracę nie mając ukończonych 18 lat znakomicie jest mieć jakieś znajomości. Na ogół lądujemy w pracy u któregoś ze znajomych naszych rodziców.
Samo to, że młodzież chce pracować przed 18-tym rokiem życia nie jest niczym złym. Dzięki temu swobodnie jest wyczuć ile należy pracować dla paru złotych, które przedtem otrzymywali od rodziców. Uczy to rozumie się samo przez się szacunku dla pieniądza jak i pracy innych.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.